ASANSÖRLÜ EVDEN EVE TAŞIMACILIK ve %20 İndirim Kampanyamız

Hizmet Detayları


ASANSÖRLÜ EVDEN EVE TAŞIMACILIK ve %20 İndirim Kampanyamız


Gaziantep'e asansörlü evden eve taşımacılık aracını ilk getiren nakliyat firmasıyız. Bünyemizde birçok asansörlü evden eve taşımacılık aracı hizmet veriyor. 

Bölgede ilk olarak 66metre 24 kata kadar çıkabilen asansörlü taşımacılık araçlarına sahibiz.

Yeni model bakımlı araçlarımız, eğitimli personellerimiz ile güvenli asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti veriyoruz. 1.kattan 24.kata kadar asansörlü taşımacılık yapmaktayız.

Gaziantep Asansörlü Evden Eve Taşımacılık ve %20 İndirim Kampanyamız

Gaziantep ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi İllerinde ki Asansörlü Evden Eve Taşımacılık Ücretlerimize Aralık, Ocak, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs Aylarında %20 İndirim uyguluyoruz. Taşıma şirketlerinden almış olduğunuz ücretleri bizden bu aylarda indirimli alabilirsiniz!

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık Hizmetimiz

Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık hizmeti

Gaziantep Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Asansörlü taşımacılık aracı özel tasarlanmış bir araç üstü makinedir. Araçtan aldığı elektrik gücü ile çalışır. Merdiven tarzı sistem üzerine kurulan sepetin halat yardımı ile yukarı aşağı eşya taşımasıdır. Gaziantep de en uzun metreli (70metre) asansörü ilk olarak Nacaroğlu olarak biz getirdik. Asansörlü evden eve taşımacılık araçlarımız avrupa makineler olup
güvenle hizmet vermektedir.

Farkımız;

Asansörlü evden eve taşımacılık hizmetlerimizde kullandığımız tüm araçlarımız kendi öz malımız dır. Evden eve taşımacılık fiyatlarında sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.