Gaziantep den Ülkemizin 81 iline şehirlerarası evden eve taşıma yapan bir nakliyat firmasıyız. Taşıdığımız ev eşyalarını 4+1, 3+1, 2+1, 1+1 olarak sınıflandırıyoruz.
Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları verirken bu sınıflandırma üzerine belirleme yapıyoruz. Araçlarımız Şehirlerarası taşıma için özel tasarlanmış kasaya sahiptir.

Ekspress Taşıma Noktalarımız;

Gaziantep den düzenli olarak şehirlerarası taşıma yaptığımız şehirler İstanbul, İzmir, Antalya, Mersin, Konya, Diyarbakır, Batman, Mardin, Erzurum illeri dir.

Sigortalı Taşımacılık, Sigortalı Evden Eve Taşımacılık

Şehirlerarası evden eve taşımacılık yaptığımız işimizde eşyanız için taşıma sigortası yaptırıyoruz. Yaptırdığımız sigorta ile yolda meydana gelecek kazalarda ve taşıma esnasında eşyanıza gelecek herhangi bir zararın sigorta şirketine başvurunuz sonucunda tarafınıza ödeme yapılmasıdır.

Memur Ev Taşıma

Devlet görebinde çalışan memurlar atama veya görev yeri değişikliği için başka bir şehire taşınma ihtiyaçlarında kendilerine yardımcı olmaktayız.
Memurlarımız için özel  indirimler ve kampanyalar yapmaktayız. Taşınan memur harcırah ve ödenek alabilmesi için taşıma ücreti için fatura kesilmektedir. Gerekli evraklar temin temin edilmektedir.
Firmamız Ulaştırma bakanlığı tarafından verilen K3 Yetki belgesine sahiptir.

 

Şehirlerarası evden eve taşımacılık için mobilya ambalajı yapıldı

şehirlerarası evden eve nakliyat olacak beyaz eşya ambalajlandı

Gziantep den istanbul şehirlerarası taşınacak koltuk takımı