Gaziantep evden eve taşımacılık hizmetimizi 1999 yılından beridir yapmaktayız. Gaziantep in en büyük evden eve nakliyat firması durumundayız. Peki verdiğimiz hizmetten halkımız ne derece memnun oldular. 5 puan üzerinden değerlendirme yapsalar bize kaç puan verirlerdi.

Bu sayfamızda sizleri doğru bilgilendirme amacı için Nacaroğlu evden eve taşımacılık yorumlar dan daha önce hizmet almış insanların yorumlarını paylaşıyoruz.

Mehmet Büyükdemir
Evden eve taşımacılık da son derece özenli ve güvenli bir taşınmaydı. Nacaroğlu Ekip işinde profesyonel ve hızlıydı. Taşınırken hiçbir eşyamız zarar görmedi ve 3 saatte tüm işlem tamamlandı. En önemlisi ahlak sahibi aile babası insanlar .Nacaroğlu Asansörlü Taşımacılık firmasını tavsiye ederim.

Pınar Ocak
Gazintep'den İzmir'e sorunsuz bir şekilde şehirlerarası eşyalarımız taşındı. Nacaroğlu Profesyonel bir ekiple çalışıyor, İzmir'e geldiğimizde de yine sorunsuz bir şekilde eşyalarımız yerleştirildi, dolaplarımız kuruldu. Recep bey taşınma sürecinin başından itibaren desteğini eksik etmedi, gözden kaçabilecek tüm ayrıntıları kendisi hatırlattı. Recep beye ve tüm Nacaroğlu Asansörlü Taşımacılık ekibine çok teşekkür ediyorum.

Melike M.
Gaziantep de 4 gün önce ev taşıttık, anlaşılan saatte dakik bir şekilde geldiler, tüm ekip çok koordineli ve hızlı çalışıyor. Temiz, Titiz bir şekilde taşıdılar, iletişimleri de kibardı. Biz memnun kaldık, hizmet arayanlara öneririm. Üstün gayretinde dolayı Yaşar ustaya da ayrıyeten teşekkür ederiz. İyi çalışmalar dilerim.

Emine Yaşar
Evden Eve Taşımacılık Hizmetinde çözüm odaklı yaklaşımları, güler yüzlü ekibi, profesyonel yetkilileri işin ehliler. Neyin ne olduğunu biliyorlar, böyle olunca gerisi kendiliğinden geliyor zaten. Biz bu hizmetten çok memnun kaldık, herkese tavsiye edeceğim.

Semanur Güler
Evden Eve Taşıma öncesi ve sonrası iş takibi Ekibinden yetkilisine kadar herşey çok itinalı şekilde yapıldı. Bu kadar beklemiyordum, herkesin emeğine sağlık, teşekkürler Nacaroğlu Taşımacılık.

Doç.Dr.Ataman GÖNEL
Nacaroğlu taşımacılık İlgili ve işlerinde profesyonel insanlardan oluşuyor. Nasıl bir taşımacılık istediğimizi bizi dinleyerek anladılar ve çok dikkatli, özenli taşıma yaptılar.

Melike Gündoğan
3+1 Evimizin eşyalarına özenli bir gayret gösterdikleri için teşekkür ederim, emeğinize sağlık. Belirlenen saatte, anlaştığımız gibi hizmetlerini yaptılar.

Berkan Erdoğan "Nacaroğlu Nakliyat dan İş bankası çalışanı olarak 20-21.12.2021 tarihlerinde Gaziantep Ankara arası şehirlerarası nakliye hizmeti aldım. 
Randevü verilen sürede taşıma işlemi başarı ile tamamlanmıştır. İlgi, alaka ve sorunsuz taşıma için teşekkür ediyorum." 5 puan

Mert Kavas "Taşımacılık hizmetleri Güzel dir. Firma güvenilir bir şirket." 5 puan

Mehmet Akif Yalçın "Ben bir nakliyat firmasına ilk defa evimi taşıttım. başlangıçta çok kaygılarım vardı, eşyalarım çizilir mi kırılır mı diye düşünüyordum. Nacaroğlu personelleri hizmete başlayınca gerçekten işin ehli insanlar 
olduğunu gördüm ve güven duydum. firma yetkilisi recep beyden ve personellerinden Allah razı olsun. Hiçbir şekilde zarar vermeden evimi taşıdılar, hizmetlerinden ben çok memnun kaldım, herkese kesinlikle tavsiye ediyorum." 5 puan

Celal Doğan "Gaziantep şehir içi evden eve taşımacılık işimizi özen ve itina ile yaptılar. Memnun kaldık Gerçekten, tavsiye ederim." 5 puan

Burak Myself "Ailemin evini, Antep’ten izmir’e özenle taşıdılar. Çalışanları oldukça saygılı ve yardım severdi. Çok memnun kaldık." 5 puan

Kalender Yılmaz "Nacaroğlu ile Karataş mahallesinden İbrahimli'ye taşındım. Hizmetlerinden çok memnun kaldım, çok teşekkür ediyorum. elinize emeğinize sağlık " 5 puan

Oktay Polat "Selamlar, ben profesyonel kiracıyım. 5 kere ev taşıdım. Bu 6.ev taşımam...VE CİDDEN COK SAGLAM SEKİLDE ESYALARİMİ TAŞIDILAR...EKİBE VE NACAROĞLU FİRMA SAHİPLERİNE TEŞEKKÜR EDERİM. HERKESİN ELİNE SAĞLIK."
 

Antepia evden eve taşımacılık yaparken

Asansörlü evden eve taşımacılık yorum