ASANSÖR KİRALAMA-Gaziantep Kiralık Evden Eve Taşımacılık Asansörü

Hizmet Detayları


ASANSÖR KİRALAMA-Gaziantep Kiralık Evden Eve Taşımacılık Asansörü


Gaziantep ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde ki illere asansör kiralama hizmeti vermekteyiz. İnşaat Firmalarına, Gaziantep'e ev getiren evden eve taşımacılık firmalarına, iş yerlerine, Mobilya firmalarına asansör kiralama yapmaktayız. Asansörlerimiz avrupa üretim yeni model araçlardan oluşmaktadır. Her asansörle beraber şoför ve operatör göndermekteyiz. Asansörlerimiz ve kullanan personelimiz sigortalıdır.

Asansörlü taşımacılık makinelerimiz yeni model ve bakımlıdır. 1 adet kullanıcı operatör ile beraber verilmektedir.

Asansör Kiralama Hizmetimiz

Asansör Kiralama Hizmeti Veriyoruz.

1 kattan 24 kata kadar asansörlü taşımacılık kiralama

1 kattan 24 kata kadar asansörlü taşımacılık kiralama hizmetleri

Gaziantep Asansör Kiralama

Gaziantep de asansör kiralama hizmeti veren en geniş kapsamlı çalışan nakliye firmasıyız. Gaziantep'e ev getiren nakliye firmalarına asansör kiralaması yapıyoruz. İnşaat firmalarına asansör kiralama yapıyoruz. Gaziantep'de ki mobilya firmalarına asansör kiralama hizmeti veriyoruz. 

Gaziantep Kiralık Evden Eve Taşımacılık Asansörü

Ev taşıyorsunuz ve nakliye kısmını kendiniz hallettiniz. Ama size Asansörlü taşımacılık aracı gerekiyor ise bizden Asansör Kiralayabilirsiniz. Asansör kiralama hizmetimiz saatlik veya kabala iş olarak yapılmaktadır. 15 kata kadar çıkabilen asansörlü taşımacılık araçlarımız ve 24 kata çıkabilen asansörlü taşımacılık araçlarımız vardır.